Individualių kelionių laivais pasiūlymai Kelionės laivais

Kelionės laivais

Individualios kelionės šeimoms, draugų kompanijoms...
Atostogaukime kitaip!
 Individualios kelionės laiveliais - mažais namukais ant vandens. Suteiksime visą informaciją, parinksime maršrutą bei pasiūlysime 3% nuolaidą.
Ežerai, vingiuotos upės, kanalai, nepaprasto grožio peizažai ir visad sekantys nauji atradimai. Upių turizmas suteikia galimybę atrasti pačius gražiausius kraštovaizdžius Prancūzijoje ir visoje Europoje, kerinčių vandens ekskursijų metu.

Laivams vairuoti nereikia nei teisių, nei licencijos (Kapitono instruktažas pdf.). Juose yra virtuvė, karštas ir šaltas vanduo, šaldytuvas, dujų viryklė, indai, lovų, patalynė ir net šildymo sistema. Visuose laivuose yra dušas, WC. Jais plaukiant galima žvejoti, tik reikia įsigyti licenciją. Licencijos kaina - apie 30€ savaitei. Tiesa, žvejybos sezonas yra tik 4 mėnesius - nuo birželio iki rugsėjo 30d. Bet plaukiant Europos upėmis dar geriau žavėtis vaizdais, vykti į ekskursijas, išmesti inkarą svetingai kviečiančiose prieplaukose ar po miestelius pavažinėti dviračiais.

Susidomėjote?
Jums tereikia pasirinkti: Šalį, vietovę, maršrutą (siūlome keliauti Vokietijos, Olandijos, Airijos, Lenkijos, Italijos, Burgundijos, Prancūzijos upėmis ); laivą ( siūloma 38 aukščiausio lygio laivų modelių; juose gali plaukti 2 - 12 žmonių); kelionės trukmę nuo 1 dienos iki kelių savaičių). Kelionės galimos visus metus (atsižvelgiant į regiono ypatybes).

Penichettes 935

2-3 miegamųjų vietų laivas.
Nedidelis, tinkamas mažai šeimai ar poroms.

Penichettes 1106FB

4 miegamųjų vietų laivas.
Vidutinio dydžio

Penichettes 1500R

8 miegamųjų vietų laivas.
Didelis, tinkamas draugų kompanijai.

Maršrutai

* Vokietijoje kruizai kerta Brandenburgo ir Meklemburgo žemes - atsiveria nuostabiai gražios vietos, miškai ir kalnai, vienišos pilys, ir, aišku, miestai - Berlynas, Reinsbergas, Vanzė, Potsdamas, Ferstenbergas, Šarlotenbergas.
*Olandijoje numatyta begalė maršrutų įvairiomis kryptimis grįžtant į pradinį punktą. Jų trukmė - 1-2 savaitės, atstumas - atitinkamai 200-300 km. Pagyvenę savo malonumui Amsterdame galite apžiūrėti sūrių miestus Goudą ir Edamą, apsilankyti Utrechte arba nuplaukti kanalais iki Alkmaro.
*Italijoje smagu plaukti Venecijos įlanka ir į ją įtekančiomis upėmis, apžiūrėti ne tik dieviškąjį miestą, bet ir Trevizą, Padują, Chioggia, Pellestrina, Murano, nusigauti net iki Triesto.
*Airijoje kelionė prasideda Kilinure mieste - Šanono upe, jos ntakais ir ežerais. Maršrutai - patys įvairiausi, kurių metu pamatysite natūralų gamtos paveldą su istrijos prieskoniu, parkus ir gamtinius rezervatus pilnus laukinių žvėrių ir paukščių. Plaukiant po 4 valandas kasdien per savaitę galima sukarti nuo 150 iki 210 km., per dvi iki 260 km.
*Lenkijoje kelionė Masūrijos ir Mamry ežerais prasideda nuo Mikolaikų. Ar žinojote, kad Masūria dar kitaip vadinama "tūkstančio ežerų žemė". Plaukiant smagu aplankyti istorines pilis statytas dar 18a ir 19a., grožėtis gamtos vaizdais. Tarp Ruciane – Nida ir Mikolaikų užsuksite į laukinės gamtos parką ir Kadzidlwo zoologijos sodą. Maršrutai savaitės arba dviejų trukmės, kuriu metu nuplaukiama 100 – 200km.
*Prancūzijos pietvakarinėje dalyje galima keliauti po Šarantą: nuplaukti iš Angulemo iki pat Biskajos įlankos, per Konjaką - iki Rošforo. Įdomiausi maršrutai vagoja Burgundiją - Luaros upe ir Burgundijos kanalu. Luara per Nantą galima nuplaukti iki vandenyno. Vieni įdomiausių maršrutų kviečia į Prancūzijos pietus: tarkim, pradėjus kelionę Bordo per Gaskonę galima plaukti į Tulūzą.

Maršrutas Prancūzijoje

Galima keliauti po Šarantą: nuplaukti iš Angulemo iki pat Biskajos įlankos, per Konjaką - iki Rošforo. Įdomiausi maršrutai vagoja Burgundiją - Luaros upe ir Burgundijos kanalu. Luara per Nantą galima nuplaukti iki vandenyno. Vieni įdomiausių maršrutų kviečia į Prancūzijos pietus: tarkim, pradėjus kelionę Bordo per Gaskonę galima plaukti į Tulūzą.

Maršrutas Olandijoje

Numatyta begalė maršrutų įvairiomis kryptimis grįžtant į pradinį punktą. Jų trukmė - 1-2 savaitės, atstumas - atitinkamai 200-300 km. Pagyvenę savo malonumui Amsterdame galite apžiūrėti sūrių miestus Goudą ir Edamą, apsilankyti Utrechte arba nuplaukti kanalais iki Alkmaro.

Maršrutas Italijoje

Smagu plaukti Venecijos įlanka ir į ją įtekančiomis upėmis, apžiūrėti ne tik dieviškąjį miestą, bet ir Trevizą, Padują, Chioggia, Pellestrina, Murano, nusigauti net iki Triesto. 
 El.p.: keliones@travel-inn.lt Tel: +370 611 33399, Kaunas.
Darbo laikas: 09:00 - 17:45 darbo dienomis (susitarus iš anksto), šeštadienis 10:00 - 14:00 (susitarus iš anksto)
(C) 2012-2021, sprendimas:
iZET