Kidy Tour skelbia SUNRISE dienas!

- Visą savaitę, iki pat spalio 26 d. ypatingos kainos lapkričio-gruodžio išvykimams!
- Pradinis įnašas - 20% kelionės kainos. Likutis mokamas ne vėliau kaip 21 diena iki išvykimo.

Taip pat galite gauti ir nemokamą apžvalginę ekskursiją po Hurgadą: ekskursiją gaus kiekvienas užsisakęs atostogas viešbučiuose Sunrise Garden Beach, Sentido Mamlouk, Sunrise Meraki Hotel, Desert Rose, Sea Gull, Swiss Inn Regina, Jaz Aquamarine. Gallioja atliktiems užsakymams 2018.09.20-10.31

Primename, kad kiekvienas perkantis kelionių paketą iki 10.31 dienos (imtinai) į SUNRISE tinklo viešbučius gaus dar vieną dovaną - firminį Kidy Tour rankšluostį (vienas užsakymas - vienas rankšluostis).

SUNRISE GARDEN BEACH 5* AI

Hurgada nuo 499 EUR/asm. (12.15; 7 n.)

SUNRISE MERAKI 4* AI

Hurgada nuo 509 EUR/asm. (12 15; 7 n.)

SENTIDO MAMLOUK 5* AI

Hurgada nuo 519 EUR/asm. (12.15; 7 n.)

SUNRISE ROYAL MAKADI 5* AI

Makady Bay nuo 519 EUR/asm. (12.15; 7 n.)
Kelionių orgnizatoriaus ITAKA pasiūlymas: keliaukite su vaikais į saulėtąjį Egiptą ir kelionė vaikui kainuos tik 99 EUR*

MARSA ALAMAS 
Akcija galioja tik 1 vaikui užsakyme už 99 EUR viešbučiuose: 
- Albatros Sea World Resort Marsa Alam 5* 
- Jaz Lamaya Resort 5* 
- Future Dream Lagoon 5* 
- Blue Reef Resort 4* 
- Concorde Moreen Beach Resort & Spa 5* 

Akcija galioja tiek 1, tiek 2 vaikams, viešbučiuose: 
- Royal Tulip Beach Resort 5* 
- El Malikia Resort Abu Dabbab 5* 
- Royal Brayka Beach Resort 5* 
- Novotel Marsa Alam 5* 

Pasiūlymas galioja išvykimams: 2019.01.05 - 2019.03.23 

 TABA 
 Akcija galioja tiek 1, tiek 2 vaikams užsakyme už 99 EUR viešbučiuose: 
- Strand Taba Heights Beach & Golf Resort 5* 
- Sofitel Taba Heights 5* 
- The Bayview Resort 5* 

 Pasiūlymas galioja išvykimams: 2019.01.02 – 2019.03.27 
*Akcija galioja tik naujai atliktiems užsakymams nuo spalio 1 iki spalio 31 dienos. Akcija galioja kol yra laisvų kambarių nurodytuose viešbučiuose.
  • Išankstinių žiemos atostogų pardavimų (akcijos „Svajonės už prieinamą kainą“) 3-ojo etapo pardavimų metu sumokėkite tik 20% nuo kelionės kainos, o likusią sumą galėsite sumokėti likus ne mažiau kaip 30 dienų iki išvykimo. Kelionės atsisakymo atveju, pradinė įmoka laikoma atlyginimu kelionių organizatoriui už kelionės užsakymo sukūrimą, rezervaciją, aptarnavimą ir nėra grąžinama.

  • Garantuojame Jums žemiausią kainą išankstinių žiemos atostogų 3-ojo etapo pardavimų metu. Jeigu po rezervacijos rasite identišką ITAKA Lietuva pasiūlymą žemesne kaina, kai vis dar tęsis išankstiniai žiemos atostogų pasiūlymų pardavimai (tęsis akcija „Svajonės už prieinamą kainą“ 3-asis etapas), mes su malonumu grąžinsime Jums skirtumą.

  • Garantuojame nemokamą vienkartinį rezervacijos pakeitimą iki 2018-09-30. Šiuo laikotarpiu galite pakeisti išvykimo datą, trukmę, kryptį, viešbutį, kambario tipą ir maitinimo tipą į bet kurį kitą tiek pat arba daugiau kainuojantį 2018-2019 m. Žiemos sezono pasiūlymą. Pakeitimai atliekami pagal rezervavimo dieną galiojančias kainas. Garantija negalioja pakeitimams į pigesnę kelionę. Nuo 2018-10-01 įsigalioja Turizmo Paslaugų Teikimo Bendrosios Sąlygos. Pasinaudojus nemokama rezervacijos pakeitimo garantija, žemiausios kainos garantija negalioja.

  • Pasinaudokite papildoma nuolaida keliaudami su vaikais. Net iki 50% nuolaida vaikui viešbučiuose, kurie itaka.lt puslapyje nurodyti su specialia ikonėle . Žiemiau pateikiamas viešbučių sąrašas. Nuolaidos taikomos viešbučiuose, kuriuose nustatyta pastovi kaina vaikams. Į kainą, taikomą vaikams iki viešbučio nustatyto amžiaus ribų, įskaičiuotas tik skrydis ir papildomi mokesčiai (oro uosto, transporto ir t.t.). Skrydžio kaina gali skirtis, priklausomai nuo termino. 

ALBATROS SEA WORLD MARSA ALAM 5*

Marsa Alamas. AI.
Aktyviam poilsiui su šeima. Smėlėtas paplūdimys su koralų rifu. Keli baseinai ir vandens pramogų parkas. Erdvūs kambariai
Išvykimas 2019.03.02 (8 dienos)
Kaina 619€ /asm.

BLUE REEF 
RESORT 4*

Marsa Alamas. AI.
Idealiai tinka šeimos atostogoms. Koralų rifas šalia kranto. Nardymo centras. Atrakcijos vaikams

Išvykimas 2018.11.20 (8 dienos) 
Kaina 379€ /asm.

FUTURE DREAM LAGOON 5* 

Marsa Alamas. AI.
Romantiškoms atostogoms. Gražus sodas. Erdvūs ir patogūs kambariai.
 5 baseinai.

Išvykimas 2018.12.11 (8 dienos) 
 Kaina 429€ /asm.

NOVOTEL MARSA ALAM 5*

Marsa Alamas. AI.
Siūloma daug sporto ir poilsio veiklos. Smėlėtas viešbučio paplūdimys su nemokamu aptarnavimu. Pramoginiai renginiai suaugusiems ir vaikams. Koralų rifas. Patogumai neįgaliesiems
Išvykimas 2018.12.11 (8 dienos) 
 Kaina 439€ /asm.

ROYAL TULIP BEACH RESORT 5*

Marsa Alamas. AI.
Aktyvios atostogos. Gražus paplūdimys ir koralų rifas. Ilgas jūros tiltas. Tvarkingas, žalias sodas. Jėgos aitvarų sporto mokykla. Itakos burė - už aukščiausią paslaugų kokybę.

Išvykimas 2018.11.20 (8 dienos) 
 Kaina 449€ /asm.

STRAND TABA HEIGHTS BEACH & GOLF RESORT  5*

Taba
Idealiai tinka šeimoms. 2 baseinai, 2 baseinai vaikams. Elegantiškas interjeras ir darni architektūra. Prie pat paplūdimio koralų rifas.

Išvykimas 2019.02.13 (8 dienos) 
 Kaina 449€ /asm.

THE BAYVIEW RESORT TABA HEIGHTS 5*

Taba 
Pramogos visai šeimai. Šalia paplūdimio su koralų rifu. Elegantiškas SPA centras. Profesionalus aptarnavima.  

Išvykimas 2019.03.13 (8 dienos) 
 Kaina 529€ /asm.

ROYAL BRAYKA RESORT 5*

Marsa Alamas 
Idealus atostogoms su vaikais .Baseinas su vandens kalneliais. Daug pramoginių renginių. Šeimos kambariai. Netoli koralų rifo.

Išvykimas 2018.12.04 (8 dienos) 
 Kaina 459€ /asm.
Faraonų lobiai....
Nuostabi 8 dienų kelionė į Egipto dievų pasaulį, vedanti per vietas, kuriose galėsite išvysti vertingiausius faraonų lobius – monumentalius senųjų laikų paminklus. Kruizas iš Asuano į Luksorą patogiu kruiziniu laivu – plaukiojančiu viešbučiu.

Kruizas laivu Egipte

Šitaip kadaise po Egiptą keliaudavo faraonai, o dabar tai puikus būdas aplankyti įdomias vietas. Kruizo maršrute – kerintis Asuanas, Edfu, Karalių slėnis, kuriame atrasta Tutanchamono kapavietė, garsiosios Luksoro, Karnako, Kom Ombo, Edfu šventyklos. Be to, dviejų dienų poilsis Marsa Alamo kurorte. Rekomenduojame viešnagę Egipte pratęsti papildoma savaite kuriame nors ITAKA siūlomame Marsa Alamo viešbutyje.

Išvykimo datos: 2019.01.05-01.12 / 2019.01.19-01.26 / 2019.02.02-02.09 / 2019.03.16-03.23

Kaina 499€/asmeniuiKELIONĖS PROGRAMA:

1.  DIENA. MARSA ALAMAS Kelionės dalyviai atvyksta į oro uostą. Skrydis į Marsa Alamą. Apgyvendinimas viešbutyje, vakarienė, nakvynė. 
2. DIENA. ASUANAS–FILAI–LORDO KIČENERIO SALA (maršruto ilgis – apie 370 km) Pusryčiai. Kelionė į Asuaną. Apgyvendinimas laive. Pietūs laive. Ekskursija po Asuaną (Asuano užtvanka laikoma vienu iš XX a. technikos stebuklų). Pravažiuojama pro nebaigtą obeliską – akmenų skaldykloje esantį granito monolitą, kuris užbaigtas būtų svėręs 1 200 t ir siekęs 41 m aukštį. Apsilankome į UNESCO sąrašą įtrauktoje deivės Izidės šventykloje Filų saloje. Pastačius užtvanką, ši šventykla buvo perkelta į kitą vietą. Į šventyklą patenkama taku tarp 18 metrų aukščio pilonų, papuoštų dailiais reljefais. Feliuga plaukiama į Lordo Kičenerio salą su gražiu botanikos sodu. Norintys gali apsilankyti tipiškame nubių kaimelyje arba pajodinėti kupranugariais (už papildomą mokestį vietoje). Vakarienė ir nakvynė laive. 
3. DIENA. KOM OMBAS–EDFU (maršruto ilgis – apie 110 km) Pusryčiai. Ekskursija po Kom Ombą: išvyka į šventyklą, skirtą vaisingumo dievui Sobekui, vaizduotam su krokodilo galva, ir „Gerajam gydytojui“ Haroeriui, vaizduotam su sakalo galva. Pietūs laive. Plaukiama į Edfu. Apsilankoma dievo Horo šventykloje Edfu mieste, per kurį kadaise ėjo prekybos kelias, vedęs per Arabijos dykumą prie Raudonosios jūros. Horo šventykla – viena geriausiai išsilaikiusių Egipto šventyklų. Čia dirbo lenkų ir prancūzų ekspedicija, vadovaujama prof. Michałowskio. Plaukiama link Luksoro. Vakarienė ir nakvynė laive. 
4. DIENA. KARALIŲ SLĖNIS (maršruto ilgis – apie 60 km) Pusryčiai. Apsilankoma Vakarų Tėbuose esančiame Karalių slėnyje – Egipto karalių amžinojo poilsio vietoje su uoloje iškaltais 64 kapaviečių kompleksais, tarp kurių yra ir Tutanchamono kapavietė. Apsilankoma Hačepsutės šventykloje, kurioje ypatingą dėmesį vertėtų atkreipti į reljefus, vaizduojančius scenas, susijusias su tikėjimais ir kasdieniu gyvenimu. Atnaujinant šventyklą, darbus atliko lenkų archeologų grupė. Vykstama prie 18 metrų aukščio Memnono kolosų – vienintelės išlikusios Amenchotepo III šventyklos dalies. Vakarienė ir nakvynė laive. 
5. DIENA. KARNAKAS – LUKSORAS (maršruto ilgis – apie 40 km) Pusryčiai. Apžiūrimas Karnako šventyklų kompleksas. Po pietų siūloma pasivažinėti karietomis po Luksoro centrą (už papildomą mokestį vietoje) arba dalyvauti ekskursijoje „Šviesa ir garsas“ Karnake (už papildomą mokestį vietoje). Pietūs laive. Ekskursija po Luksorą – miestą pietinėje senovės Tėbų dalyje, rytiniame Nilo krante. Apsilankoma Luksoro šventykloje, pastatytoje Amenchotepo III garbei. Anksčiau šią šventyklą su Amono šventykla Karnake jungė ilga sfinksų alėja. Vakarienė ir nakvynė laive. 
6. DIENA. MARSA ALAMAS (maršruto ilgis – apie 350 km) Pusryčiai. Išsiregistravimas. Kelionė į Marsa Alamą. Apgyvendinimas viešbutyje. Pietūs. Laisvas laikas, vakarienė ir nakvynė. 
7. DIENA. MARSA ALAMAS Pusryčiai. Laisvas laikas arba papildoma ekskursija iki vakarienės. Nakvynė. 8. DIENA. MARSA ALAMAS Pusryčiai. Laisvas laikas (priklauso nuo skrydžio laiko), nuvežimas į oro uostą ir skrydis į Lietuvą. Pratęsusiems kelionę poilsiui skirtomis dienomis: pusryčiai, išsiregistravimas, pervežimas į pasirinktą viešbutį.
PASLAUGOS:  
•4 nakvynės laive*****, 
• 3 nakvynės viešbutyje***/**** Marsa Alame. 
• Dvivietės kondicionuojamos išorinės kajutės (galima viena papildoma vieta) su vonios kambariais 
• maitinimas laive: pusryčiai, pietūs, vakarienė 
• maitinimas viešbutyje Marsa Alame – 1 nakvynė: pusryčiai ir pietūs, 2 nakvynės: „viskas įskaičiuota“ 
• skrydis ir kelionė autobusu arba mikroautobusu + gido paslaugos.

PASTABOS:
1. Privalomi mokesčiai vietoje: įėjimo bilietai ir vietiniai gidai – apie 190 USD, vaikams iki 12 metų – apie 95 USD, arbatpinigiai – apie 40 USD. 
2. Vizos: mokama viza Marsa Alamo oro uoste – 25 USD. 
3. Papildomi mokesčiai: „Šviesa ir garsas“ Karnake – apie 31 USD, nubių kaimelis – apie 35 USD, jodinėjimas kupranugariu – apie 21 USD, Abu Simbelas – apie 90 USD; pasivažinėjimas karieta – apie 20 USD, vaikams iki 12 metų – 50 % nuolaida.
Įdomiausi Egipto senovės paminklai per savaitę
Į kainą įskaičiuotas trijų kartų per dieną maitinimas
Kruizas organizuojamas 5* laivu
Skiriama pakankamai daug laiko poilsiui
Sunrise viešbučių tinklo Egipte video pristatymai

SENTIDO MAMLOUK 5* AI, HURGADA

SUNRISE HOLIDAYS 5* AI, HURGADA

SUNRISE GARDEN 5* AI 

PASIŪLYMAI JAUNAVEDŽIAMS

Kidy Tour dovanoja papildomą -7% nuolaidą povestuvinėms kelionėms!
Visos sąlygos:
- kelionės užsakymo metu turi būti pateikiama santuokos liudijimo kopija arba pareiškimo registracijos dokumentas
- jaunavedžių nuolaida galioja, kai po santuokos įregistravimo praėję ne daugiau kaip 3 mėnesiai 
- kelionės metu su savimi reikia turėti santuokos liudijimą viešbutis turi teisę jo pareikalauti registracijos metu jaunavedžių nuolaida galioja pilnam kelionės paketui.
El.p.:  keliones@travel-inn.lt  Tel: +370 611 33399  Kuršių g. 7  Kaunas 
Darbo laikas: 09:00 - 17:45 darbo dienomis , šeštadienis 10:00 - 14:00 (susitarus iš anksto)

(C) 2012-2018,  sprendimas: iZET