Patarimai keliautojams

Perkant lėktuvų bilietus internetu rekomenduojama naudoti "Nežinomo lango" režimą (Inkognito). Daugelis bilietus pardavinėjančių svetainių "mato" Jūsų apsilankymus, todėl apsilankius po kurio laiko vėl, bilietų kaina gali būti pakilusi. Ir tai ne todėl, kad buvo nupirkta daug bilietų.... Paprasčiausias būdas atidaryti Inkognito režimą CHROME naršyklėje - naudojat klaviatūros kombinaciją CTLR+SHIFT+N

Bilietų pirkimo laikas ir vietų rezervacija

Lėktuvo bilietus pasistenkite pirkti antradieniais po 15val (GMT). Dažnausiai tokiu metu daugelis aviakompanijų pradeda konkuruoti tarpusavyje išparduodant artėjančio savaitgalio bilietus.

Vietų lėktuve rezervacija skrendant dviese Pasistenkite rezervuoti sau vietas tarp Jūsų paliekant laisvą vietą. Jei niekas šioje vietoje nerezervuos (kas yra mažai tikėtina) - turėsite daugiau laisvos vietos. Jei visgi keleivis atsiras - paprašysite jo pasikeisti vietomis... 

Vietos lėktuve 
Rezervuojant vietas lėktuve turėkite omenyje, kad pati stipriausia vieta lėktuve yra sparno tvirtinimo prie liemens vieta. Kitaip vadinama centroplanu. Sėdint šioje srityje mažiausiai jaučiamas supimas turbulencijos atveju.

Viešbučių pasirinkimas

Jei ruošiatės keliauti savarankiškai, atidžiai peržiūrėkite visus įmanomus pasiūlymus internete. Radę Jus dominančius viešbučių variantus, nepatingėkite pasiteirauti apie kainas kelionių agentūroje. Dažniausiai galite gauti gereneses kainas, kadangi agentūros turi prisijungimus prie viešbučių rezervacinių sistemų (didmeninės kainos).

Dokumentai

Dokumentai Būtinai turėkite pasų. vizų, draudimų, bilietų kopijas. Tai galima padaryti ir mobiliaisiais prietaisais. Tai bus palengvinimas dokumentų praradimo atveju.

Žemėlapiai

Jei neturite GPS navigacijos, galite atsisiųsti Google maps programą, kuri tikrai padės susiorientuoti nežinomame mieste.

Wizzair bagažo taisyklės

„Wizz Air“taikoma tvarka orlaivio salono bagažui visiems skrydžiams*, kad paskatintų keleivius į orlaivio saloną pasiimti mažesnį bagažą bei palengvintų ir paspartintų įlaipinimo procesą. (*Ši nauja tvarka netaikoma skrydžiams į Ukrainą ir iš jos, išskyrus skrydžius iš Budapešto į Kijevą ir iš Londono Lutono oro uosto į Kijevą.Ši tvarka negalioja skrydžiams, kuriuos vykdo „Wizz Air“ Ukraina (WAU). Wizz Air“ taisyklės leidžia „vienam keleiviui orlaivio salone turėti tik vieną bagažo vienetą“.

Kuo skiriasi orlaivio salono bagažo tipai? – DYDŽIU!
1.Mažas orlaivio salono krepšys: Jei jūsų orlaivio salono bagažo dydis yra 42x32x25cm arba mažesnis, jūs galite jį pasiimti į saloną nemokamai. Jis privalo tilpti po keleivio sėdyne priešais Jus.
2.Didelis orlaivio salono bagažas: Jei jūsų orlaivio salono bagažas yra didesnis už mažą orlaivio salono krepšį, tačiau neviršija 56 x 45 x 25 cm, jūs galite jį pasiimti į orlaivio saloną už papildomą mokestį. Jis privalo tilpti viršutiniame salono bagažo skyriuje. Jūs privalote be pagalbos galėti jį padėti viršutiniame salono bagažo skyriuje.

Bagažo paruošimas

Pasistenkite viską sutalpinti į rankinio bagažo lagaminą Sutaupyti lagamine vietos ženkliai padės vakuminiai maišeliai. Tūris sumažėja iki 1/3!

Kelnių diržas įdėtas į marškinių apykaklę neleis kalnieriukui susilankstyti lagamine

Susuktos ritinėliu kelnės išliks ženkliai lygesnės nei sulankstytos tradiciniu būdu.

Nepalikite savo bagažo be priežiūros

Geriausiu atveju oro uosto saugumo darbuotojai netrukus Jūsų bagažą patikrins ir nugabens į savo saugyklas, iš kurios Jums bus atiduotas tik sumokėjus tam tikrą mokestį. Tai gali užtrukti, ir Jūs rizikuojate pavėluoti į lėktuvą. Blogesnis atvejis - ilgapirščiai gali būti greitesni už saugumo darbuotojus...

Skysčių minimalizavimas

Būtinos higienos priemonės ar kiti skysčiai Jei tikrai žinote, kad negalėsite apsieiti be savo asmens higienos priemonių, minimalų kiekį galite vežtis kokteilių šiaudeliuose.

Nenorite ilgai laukti atsiimant savo bagažą?

Užklijuokite keletą lipdukų su įspėjumu, kad lagamine yra stiklinių daiktų. Tai atkreips aptarnaujančio personalo dėmesį, ir Jūsų lagaminas lėktuve bus pakrautas aukščiau visų, todėl atiduodamas greičiau.

Telefono ir kitų įrenginių įkrovimas

Jei pamiršote įkrovėją - pasiteiraukite viešbučio registratūroje.Ten dažniausiai būna visa dėžutė įvairiausių įkrovėjų kuriuos pamiršo svečiai. Jei reikiamo nerandate, žvilgterkite į televizoriaus nugarėlę - gali būti, kad ten rasite USB jungties lizdą...

Paskutinė kelionės diena

Savo kelionę įprasminsite geru darbu, jei likusias monetas atiduosite tiems, kam jų labai trūksta....
 
El.p.:  keliones@travel-inn.lt  
Tel: +370 611 33399  Kuršių g. 7  Kaunas 
Darbo laikas: 09:00 - 17:45 darbo dienomis , šeštadienis 10:00 - 14:00 (susitarus iš anksto)

(C) 2012-2017,  sprendimas: iZET