Į svajonių atostogas Itaka skraidins ir iš Kauno oro uosto

nuo 2019 m. vasaros sezono ITAKA vykdo reguliarius skrydžius iš Vilniaus ir Kauno oro uostų. Daugeliui poilsiautojų kelionė iki oro uosto būna kupina įtampos. Ypatingai daug streso patiriama važiuojant į kitame mieste esantį oro uostą, tenka galvoti, kur reikės pasilikti automobilį. Siekiant sumažinti klientų kelionės iki oro uosto išlaidas ir laiko sąnaudas, nuo 2019 m. kelionių organizatorius ITAKA vasaros sezono metu pasiūlys galimybę planuoti atostogas skrendant ir iš Kauno oro uosto. ITAKA Lietuva generalinio direktoriaus Dominiko Milowskio teigimu, taip siekiama, kad ITAKA klientai daugiau laiko skirtų poilsiui ir pramogoms, o ne kelionei iki oro uosto, todėl stengiamasi sudaryti visas sąlygas klientams pasirinkti artimiausią ar patogiausią oro uostą. 
 Iš Kauno klientai galės skristi į Turkiją (Antaliją), Graikiją (Zakinto salą) ir Bulgariją (Varną). 

"Small Planet" apmokestina pasirenkamas vietas!

Naujos išankstinės registracijos skrydžiui taisyklės įsigaliojo nuo 2018.09.04. ir tuo pat metu atsirado daug problemų turistams ar kelionių agentams, teikiantiems nemokamą registraciją savo turistams, dėl iškilusių ( o gal numatytai iškeltų) klausimų pasirenkant sėdimas vietas "Small Planet" lėktuvuose.
Novaturo tinklalapio informacijoje turistams nurodoma: "Registruokitės į skrydį internetu, pasirinkite sėdėjimo vietas, užsisakykite papildomas paslaugas, sutaupykite laiko atvykus į oro uostą. Į „Small Planet Airlines“ vykdomus skrydžius galite užsiregistruoti internetu, prisijungus prie registracijos sistemos..." Tačiau tūlas turistas, keliaujantis su šeima,  ar jį atstovaujantis kelionių agentas, prisijungus prie "Small planet" registracijos internetu svetainės lieka nemaloniai nutebintas išvydus tikrąją "priskirtų vietų" padėtį. Visa šeima būna išmėtyta padrikai. Tai yra, į tai, jog kelionės užsakymas buvo atliktas vieno asmens vardu visai šeimai nekreipiama jokio dėmesio ir panašu, jog kažkas tai padaro turėdamas tokią užduotį. Kitu aspektu žvelgiant, būtų įdomu pasiteirauti "Small planet" kokybės vadovo nuomonės: ką jis mano apie elementarius skrydžio saugos reikalavimus (vaikai privalo sėdėti kartu su vienu iš tėvų).
 Taigi, norint ištaisyti susidariusia chaotišką sėdėjimo tvarką, keliautojai privalo pirkti vietas esančias eilėse nuo 4-10 ir 14-31 eilėse sumokant papildomus 5€ už vieną vietą į vieną pusę!
Visa susidariusi padėtis tik pablogina keliautojų su "Small planet" aviakompanijos (kuri panašu mėgdžioja Ryanair smulkių pinigėlių rankiojimo tradicijas) lėktuvais kokybę ir tuo pačiu verčia vis dažniau dairytis jau senokai pigesnių kelionių iš Lenkijos....

2018 metų rudenį „Ryanair“ žada šešis naujus maršrutus iš Lietuvos, bet nebėra poros pernykščių krypčių. 

„Ryanair“ planuoja 2018 m. rudenį atidaryti naujus maršrutus iš Lietuvos į Italiją, Izraelį ir Jordaniją. Be minėtų krypčių, šios oro linijos pradės skraidyti nauju maršrutu į Kiprą. Naujieji 2018 m. rudens skrydžiai sujungs Vilnių su Jordanijos sostine Amanu bei Venecijos Treviso oro uostu Italijoje. Kiti keturi naujieji skrydžiai sujungs Kauną su Bolonija, Milano Malpensos oro uostu (abu – Italijoje), taip pat su Izraelio sostine Tel Avivu bei Kipre esančiu Pafoso miestu. Iš viso „Ryanair“ pasiūlys 35 žiemos sezono maršrutus iš trijų Lietuvos oro uostų, kuriais planuojama pervežti per 2 mln. keleivių. 
 Pradėdamos šešis naujus maršrutus, pigių skrydžių oro linijos šiemet neskraidys dviem praėjusių metų maršrutais iš Kauno. Tai – Kaljario oro uostas Sardinijoje ir Trapanio oro uostas Sicilijoje. Pastarasis maršrutas buvo nutrauktas, kai su oro uosto vadovybe dialogo neberadusi „Ryanair“ 2017 m. spalį Trapanyje uždarė savo bazę ir ten buvusius tris lėktuvus perkėlė į kitus oro uostus. Iš viso dėl to buvo uždaryta 18 maršrutų, kuriais per metus buvo pervežama apie 1,1 mln. keleivių. Tačiau Davidas O‘Brienas, „Ryanair“ komercijos vadovas, praėjusių metų spalį išreiškė viltį, kad ateityje pavyks surasti bendrą kalbą su šio oro uosto vadovybe ir atnaujinti skrydžius. 
 El.p.: keliones@travel-inn.lt Tel: +370 611 33399, Kuršių g. 7, Kaunas.
Darbo laikas: 09:00 - 17:45 darbo dienomis , šeštadienis 10:00 - 14:00 (susitarus iš anksto)
(C) 2012-2020, sprendimas:
iZET