IŠANKSTINIŲ PARDAVIMŲ SEZONAS ATIDARYTAS!

2017 – 2018 metų žiemos poilsinių kelionių išankstinių pardavimų sezonas atidarytas. Šį sezoną keliautojų svetingai lauks du Egipto kurortai – Hurgada ir Šarm aš Šeichas, puikieji Jungtiniai Arabų Emyratai ir turistų itin pamėgtos Madeiros, Tenerifės ir Lansarotės salos.
 Sezono naujiena – FUERTEVENTŪRA!
Ši sala klientus sužavės unikaliu lavos ir stiprių vėjų suformuotu kraštovaizdžiu, maloniu klimatu, gražiomis lagūnomis ir didelėmis bangomis, kurios sutraukia vandens sporto mėgėjus, šeimas su mažais vaikais ir saulės vonių ieškančius senjorus.
Su džiaugsmu Jums pristatome „Novaturo“ 2017 - 2018 m. žiemos poilsio atostogų išankstinių pardavimų sezoną! Tiems, kurie šiltus žiemiškus drabužius trokšta pakeisti lengva vasariška apranga, rekomenduojame nieko nelaukti ir užsisakyti atostogas jau dabar! Naujos ir jau pamėgtos saulėtos kryptys laukia! Žiemos atostogų sezonas lepina poilsiu salose. Jų siūlome net keturias. Pirmoji atostogų sala – Portugalijai priklausanti Madeira. Visus metus čia tvyro pavasariški orai, todėl ši sala populiariausia tarp aktyvių atostogų mėgėjų. Pailsėti čia galite atvykti bet kada – švelnus salos klimatas visus metus kviečia aktyviai pramogauti po atviru dangumi. Antroji sala – Kanarų saloms priklausanti Tenerifė. Čia tiek įdomybių ir veiklos, jog per vienas atostogas viskam išbandyti ir pamatyti pritrūksta laiko. Antra didžiausia Kanarų sala ir šio sezono naujiena – Fuerteventūra. Ji sužavės Jus unikaliu lavos ir stiprių vėjų suformuotu kraštovaizdžiu, maloniu klimatu, lagūnomis ir didelėmis bangomis, kurios čia sutraukia vandens sporto mėgėjus, šeimas su mažais vaikais ir saulės vonių ieškančius senjorus. Dar viena sala – juodasis Kanarų salyno perlas – Lansarotė. Arčiausiai prie Afrikos krantų esanti sala stebina ir vilioja neįprastu kraštovaizdžiu, spalvų kontrastais. Juodas, įspūdingai atrodančias uolas keičia ilgi baltojo smėlio paplūdimiai, o pakrantėje įsikūrę miestukai žavi savitu gyvenimo ritmu. O gal norite pamatyti ir pajusti, kaip tarpusavyje dera dykuma ir prabanga? Tada Jums tinkamiausia kryptis yra Jungtiniai Arabų Emyratai ir svarbiausias šalies emyratas – Dubajus. Jei išsiilgsite itin kaitrių saulės spindulių, Jūsų lauks Egipto Hurgados ir Šarm aš Šeicho kurortai. Tai tikrai puikus pasirinkimas šaltuoju sezonu norintiems pasilepinti šiluma. Kviečiame nieko nelaukti ir pasinaudoti visais išankstinių pardavimų privalumais!
Mažiausios kainos garantijos sąlygos: 
• Garantuojame, kad pasinaudoję išankstinio pirkimo akcijos sąlygomis, poilsinę kelionę lėktuvu įsigysite už geriausią NOVATURO siūlomą kainą. Mes įsipareigojame grąžinti kainos skirtumą, jeigu pasirinktą kelionę sezono metu NOVATURAS siūlytų už mažesnę kainą nei išankstinio pirkimo metu.
• Sutampa kelionės kryptis, laikas, trukmė, viešbutis, kambario ir maitinimo tipas bei kitos kelionės sąlygos.  
• Mažiausios kainos garantija galioja tik iki 2017 rugsėjo 30 d. įsigytoms poilsinėms kelionėms lėktuvu, 
• Mažiausios kainos garantija nebetaikoma esant bet kokiems kelionės sutarties sąlygų keitimams. 
• Mažiausios kainos garantija galioja NOVATURO pasiūloje nurodytoms kainoms. 
AUKSINĖS GALIMYBĖS KEISTI KELIONĘ SALYGOS
  •  Paslaugos kaina – 15 EUR asm. 
  • Paslauga leidžia keisti kelionės datą, trukmę, viešbutį, kambario tipą ir/ar kelionės kryptį 
  • Paslauga galioja 2017 - 2018 m. žiemos sezono poilsio kelionėms lėktuvu. 
  • Kelionės sezono keisti negalima. 
  •  Šią paslaugą galima užsisakyti tik atliekant užsakymo rezervaciją. Vėliau, t.y. jau padarytoms rezervacijoms, paslauga nebus tvirtinama. 
  • Paslauga galima pasinaudoti, jeigu liko ne mažiau kaip 14 dienų iki išvykimo. 
IŠANKSTINIO PIRKIMO AKCIJOS SĄLYGOS
• Išankstinio pirkimo akcijos sąlygos taikomos už poilsinę kelionę iškart sumokėjus tik 20% asmeniui (vaikui ir/ar suaugusiam) administracinį mokestį už užsakymo sukūrimą ir aptarnavimą, kuris įeina į bendrą kelionės kainą. Jei klientas kelionės atsisako, jo sumokėtas administracinis mokestis laikomas atlyginimu kelionių organizatoriui už kelionės užsakymo sukūrimą ir aptarnavimą ir turistui nėra grąžinamas turizmo paslaugų teikimo sutarties 2.2-2.3 punktuose nurodytais atvejais. Likusi kainos dalis turi būti sumokėta likus 21 dienai iki išvykimo. Jei iki kelionės pradžios liko mažiau kaip 21 diena, visa kelionės kaina turi būti sumokėta iš karto, t.y. Turizmo paslaugų teikimo sutarties pasirašymo (sudarymo) dieną. 
• Išankstinio pirkimo akcijos sąlygos nebetaikomos, jei pasibaigus išankstinio pirkimo akcijos galiojimo laikotarpiui keičiama kelionė ar atitinkama turizmo paslaugų teikimo sutarties sąlyga. 
• Išankstinių pardavimų metu kainos gali būti keičiamos. Jei bus keičiamos kainos, jas keisime naktimis, todėl pateiktas kainų pasiūlymas galioja tik pateikimo dieną.
 
El.p.:  keliones@travel-inn.lt  
Tel: +370 611 33399  Kuršių g. 7  Kaunas 
Darbo laikas: 09:00 - 17:45 darbo dienomis , šeštadienis 10:00 - 14:00 (susitarus iš anksto)

(C) 2012-2017,  sprendimas: iZET